BIG UP Festival s bezhotovostním placením od NFCtron

Placení na Big Up Festivalu bude mnohem jednodušší, protože jediné, co k tomu potřebujete, je náramek s čipem a kreditem od NFCtron, který si můžete dobít rovnou při zakoupení vstupenky! Stejně jako další festivaly přinášíme novou technologii pro lepší zážitek z naší akce.

Doporučujeme vám si dobít kredit ke vstupence už před akcí přes NFCtron Tickets a mít tak čip zdarma. Dobití kreditu se vypne začátkem akce. Označené dobíjecí místo naleznete při vstupu do areálu.

Novinkou je také mobilní aplikace NFCtron pro Android nebo iOS. Po načtení čipu přes technologii NFC uvidíte útratu na jednom místě přímo ve vašem telefonu. Můžete navíc hodnotit provedené nákupy, dostávat notifikace a po akci si pohodlně vrátit zbylé finance na bankovní účet.

Pokud si dobijete náramek s čipem v místě akce, první dobití stojí 30 Kč. Každé další dobití je zdarma. Podívejte se na video, jak se jednoduše platí.

Vyberte si ze dvou možností

1. Chci být připraven než akce začne – ke vstupence si dobiji kredit

- Dobijete si kredit ke vstupence v NFCtron Tickets a získáte náramek s čipem zdarma.
- Náramek s čipem obdržíte u vstupu po předložení QR kódu vstupenky s dobitým kreditem, který najdete v NFCtron Tickets
- Po celou dobu akce vidíte aktuální útratu na svém telefonu v NFCtron Tickets kde máte přístup ke všem dokladům online.
Dobíjení kreditu na čip

2. Času dost – koupím si vstupenku a zbytek vyřeším na místě

- Po ověření vstupenky u vstupu obdržíte náramek s čipem, který si dobijete na dobíjecím místě (hotově nebo kartou) za poplatek 30 Kč při prvním dobití.
- Dostanete informační papír s odkazem a QR kódem, který si pečlivě uschovejte pro kontrolu zůstatku kreditu a vrácení zbývajícího kreditu.
Potvrzení platby prodejcem
Placení náramkem s čipem
Prodejce ukazuje potvrzení platby a nový zůstatek kreditu
Všichni prodejci na prodejních místech budou mít mobilní telefony. Po každé platbě na vás otočí obrazovku se zůstatkem a informací o vašem nákupu.

Nestačil vám kredit?
Kredit si můžete dobít kdykoli během akce na označeném dobíjecím místě NFCtron hotově nebo kartou.

Zbývá vám kredit?
Vrácení zůstatku kreditu je zdarma a bez omezení na účty vedené v CZK i v EUR. Stačí si o něj pár kliky zažádat přes vaši online účtenku z místa akce, přes NFCtron Pass nebo pomoci mobilní aplikace NFCtron. Peníze vracíme na bankovní účet do 14 dnů od konce akce. Peníze v hotovosti v místě akce nevracíme.

Možnosti vracení kreditu i s videonávodem naleznete zde: [https://support.nfctron.com/cs/clanek/jak-si-vratit-zbyvajici-kredit]

Nově ekologicky a bez zbytečného papíru

Díky @NFCtron letos poprvé nevytiskneme žádný papír navíc! 🌳📃 Naším cílem je posouvat festival i v ohledu na udržitelnost, rozhodli jsme se proto, že na dobíjecích po prvním dobití už nedostanete tištěný informační papír, který nepatří do papíru a není tak možné jej jakkkoliv recyklovat. 🚫

Sledovat útratu, kontrolovat si aktuální zůstatek a vrátit si po akci kredit můžete totiž jednoduše online v mobilní aplikaci NFCtron, kam stačí načíst aktivovaný čip. 💫 Užít si tak akci můžete i s ohledem na přírodu. 💚

#bezUctenek #festivalyUdrzitelne

SPOLUPRACUJTE S NÁMI

Propagujte vaše služby nebo výrobky. Využijte prostoru areálu festivalu k vaší propagaci.
MÁM ZÁJEM
|